Koncert alebo festival -vyberte si.

Festivalový koncert

Ponúkame vám festivalový 45 – 60 min. program plný tradičných ľudových piesní, prevažne z nášho Trenčianskeho kraja, doplnený pár skladbami z iných žánrov (muzikál, pop, zahraničná tvorba…). Väčšina skladieb v našom repertoári je ľudových v originálnych úpravách od našich členov.

V prípade potreby, máme možnosť použiť vlastný kvalitný zvukový aparát (po dohode s usporiadateľom).

Koncert s Textilankou

Náš koncertný program je veľmi pestrý. Ponúkame program (60 – 100 min.) plný výbornej zábavy. Ľudoví pesničky, ktoré každý pozná, cez nestarnúce melódie, populárnu hudbu v originálnom predvedení, všetko popretkávané vtipným hovoreným slovom. Dobrá nálada je zaručená.

Naše vystúpenie si zvukovo a technicky po dohovore s usporiadateĺom vieme zabezpečiť sami.

Textilanka s Anderom z Košíc

Ponúkame vám program, ktorý je ako kindervajíčko. Textilanka ako sladká čokoláda a Ander ako prekvapenie vo vnútri. Tento program uspokojí každého, kto sa chce nielen zabaviť, zaspievať si, alebo zatancovať. Spokojní budú aj tí, čo sa chcú od srdca zasmiať. Nestárnúce melódie v podaní Textilanky a tie najlešie príhody z repertoáru Andera z Košíc.

Ozvučenie a technické zabezpečenie koncertu vrátane Andera z Košic vie po dohovore s usporiadateľom zabezpečíť kompletne Textilanka.